Мережевий контролер доступу NC-M

Мережевий контролер доступу NC-M

Мережевий контролер доступу NC-M призначений для управління доступом в житлові, виробничі або офісні приміщення, обладнані електромагнітним або електромеханічним замком, шлагбаумом.

На базі контролера NC-M можна організувати систему контролю доступу та обліку робочого часу для одних дверей, або готельного номера.

Залежно від типу підключається зчитувача в якості ключів доступу можуть використовуватися різні види електронних ключів: брелоки Touch Memory, Proximity карти або брелоки, кодові клавіатури, радіо-брелоки, радіомітки і т. Д.

Зчитувачі до контролера підключаються по інтерфейсу 1-Wire або Weigand. Відстань від зчитувача до контролера до 30 м. Для 1-Wire і до 100 м. Для Weigand. При виборі типу інтерфейсу переважно використовувати інтерфейс 1-Wire. Інтерфейс Weigand рекомендується використовувати, якщо зчитувачі не підтримують 1-Wire або на об'єкті вже встановлено зчитувачі, які працюють по інтерфейсу Wiegand. В одній системі рекомендується використовувати підключення зчитувачів за однаковим інтерфейсу, що допоможе уникнути відмінностей в зчитуванні коду карти і подальшої плутанини в системі. Програмування контролера здійснюється тільки з ПО СКУД "Big Brother".

При кожному новому монтажі завжди встановлюйте актуальну версію програмного забезпечення. Виходи контролера реалізовані за схемою відкритий колектор (при включенні виходу транзистор замикає вихід на землю). У разі якщо потрібно гальванічна розв'язка контролера від керованого пристрою (замка, шлагбаума), управління високовольтними пристроями або пристроями зі значним струмом споживання (що перевищує паспортний для виходу) рекомендується підключати ці пристрої через релейні модулі RM-01 або RM-02. Це також підвищує надійність системи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Модель: NC-M
  • Наявність: Є в наявності
  • 3550.00 грн.

Мережевий контролер