Ajax Hub 2

Nou Ajax Hub 2

Керує системою безпеки з фотопідтвердженням тривог

Передає фотографії з датчиків MotionCam

Викликає патруль охоронної компанії в разі тривоги

Керування через застосунок із будь-якої точки світу

Використовує 3 незалежні канали зв’язку

Контролює безпеку, а не ваше приватне життя

Hub 2 керує роботою всіх пристроїв Ajax та сповіщає про відчинення дверей, розбиття вікон, загрозу пожежі чи затоплення. Якщо до будинку проникнуть грабіжники, Hub 2 надішле фотографії з датчиків руху MotionCam та викличе патруль охоронної компанії. Вам не доведеться жити під цілодобовим наглядом відеокамер, щоб побачити, чому спрацювала сигналізація.


Захищає від грабіжників

Запобігає пожежі

Зупиняє затоплення

Не підглядає


Без зайвих хвилювань

Датчики руху реагують не лише на реальні загрози, але й на побутову необачність. Якщо няня повернеться з дітьми зі школи та забуде вимкнути сигналізацію, система безпеки буде зобов’язана підняти тривогу. З Hub 2 вам не доведеться хвилюватися через такі ситуації чи оплачувати хибні виклики групи реагування. Просто відкрийте сповіщення про тривогу датчика MotionCam — і ви побачите, що сталося. 


Завжди на зв’язку

Hub 2 гарантовано передасть сигнал тривоги та фотографії з об’єкта, що охороняється, через один із каналів зв’язку: Ethernet або одну з двох SIM-карток. Канали працюють паралельно і підмінюють один одного в екстрених ситуаціях.

А миттєве доставлення фотопідтверджень, навіть за умови слабкого інтернету, гарантують протоколи передачі та стиснення даних. На відміну від камер спостереження, Ajax дає вам можливість оцінити ситуацію, якщо швидкість підключення буде всього 0,5 кбіт/c.


Використовує 3 незалежні канали зв’язку

Доставляє тривоги за 0,15 секунд

Передає фотопідтвердження тривог навіть через 2G-мережі


Протидіє будь-якій загрозі

Якщо датчик вийшов з ладу, його зняли з кріплення, пошкодили або розкрили корпус, ви та охоронна компанія відразу дізнаєтеся про це. Навіть якщо в будинку раптово зникне світло, Ajax Hub 2 продовжить нести варту завдяки резервному акумулятору.


Перевіряє стан пристроїв з інтервалом від 12 секунд

Попереджає про загрози, перешкоди зв’язку та несправності

Працює 16 годин без живлення від електромережі


Постійно еволюціонує

Hub 2 працює під керуванням OS Malevich — операційної системи реального часу. Такі ОС керують космічними кораблями, балістичними ракетами й автомобільними гальмами. Тобто технікою, в якої немає права на помилку.

OS Malevich стійка до вірусів і захищена від кібератак. Її архітектура дозволяє розширювати можливості Ajax, а регулярні оновлення відбуваються по повітрю за секунди та не вимагають участі користувача.


Захищена від кібератак

Отримує нові можливості

Оновлюється по повітрю


Інтуїтивне підключення

Hub 2 встановлюється за кілька хвилин. Достатньо підключити його до інтернету та електромережі, а потім відсканувати QR-код за допомогою застосунку Ajax. Здебільшого пристрій не потребує додаткових налаштувань і готовий до роботи відразу після підключення до інтернету.

1 Завантажуйте безкоштовний застосунок
2 Скануйте QR-код
3 Керуйте з будь-якої точки світу

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробники Ajax
  • Модель: Ajax Hub 2
  • Наявність: Є в наявності
  • 5949.09 грн.

Доступні варіанти

Інтелектуальний центр